1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  482
  Postimet:
  2,843
  Tema e fundit: Ndihme iCloud ne iphone BaBLoKu, 28 Shkurt 2021
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  323
  Postimet:
  1,745
  Tema e fundit: a din naj app per foto Alkeo, 17 Shkurt 2021
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  15
  Postimet:
  78
  Tema e fundit: Windows 11downlod Zeshkani200, 18 Qershor 2021 në ora 14:50
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,083
 2. shqiprimh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,701
 3. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,843
 4. Nozzge
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,768
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,818
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,717
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,556
 8. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,800
 9. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  5,976
 10. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  587
 11. besarti123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  596
 12. isarama
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  3,496
 13. Astritt1
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,727
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  770
 15. kristy12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  891
 16. Sickk.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,254
 17. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,022
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,565
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,674
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  535

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...