1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. igliramaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  639
 2. igliramaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  639
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  423
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  398
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  529
 6. An95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  417
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  439
 8. magica blue
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  459
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  360
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,276
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,976
 12. shqiprimh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,591
 13. Nozzge
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,656
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,739
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,485
 16. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,678
 17. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,649
 18. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  504
 19. besarti123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  531
 20. Astritt1
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,436

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...