1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Qemo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,438
 2. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  346
 3. Noga
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  448
 4. CadruShi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  415
 5. edoni15
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  363
 6. Selefus
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  466
 7. GunSpeR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  313
 8. Webmaster-aL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  335
 9. Kimpa
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  713
 10. citizone
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  424
 11. Shkodrani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  387
 12. izet molla
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  310
 13. pumma
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  484
 14. RINOR LAHI
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  702
 15. RINOR LAHI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  406
 16. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  329
 17. iGo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  583
 18. RINOR LAHI
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  433

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...