1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  482
  Postimet:
  2,843
  Tema e fundit: Ndihme iCloud ne iphone BaBLoKu, 28 Shkurt 2021
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  323
  Postimet:
  1,745
  Tema e fundit: a din naj app per foto Alkeo, 17 Shkurt 2021
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  15
  Postimet:
  78
  Tema e fundit: Windows 11downlod Zeshkani200, 18 Qershor 2021 në ora 14:50
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  616
 2. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  549
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  413
 4. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  602
 5. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  482
 6. @science
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  521
 7. jetliri1112
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  480
 8. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  406
 9. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  373
 10. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  399
 11. Ad ifixit
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  434
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  386
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  577
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  485
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  455
 16. M.L
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  527
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  388
 18. Jusuf1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  652
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  374
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  462

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...