1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Artani12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  383
 2. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  846
 3. drini-17#
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  913
 4. Codeks
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  567
 5. Ghent
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  863
 6. sp0X.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  341
 7. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  438
 8. KristoP
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  341
 9. RINOR LAHI
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,037
 10. spyc0der.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  936
 11. Vlorë- Alb
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  542
 12. bicca
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,283
 13. stertix
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  362
 14. AlbertKadriu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  613
 15. Illmatic
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  342
 16. Black Windows
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  310
 17. Noga
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  6,206
 18. GunSpeR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  470
 19. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  709
 20. DANIEL_
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  433

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...