1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  314
 2. DardanDaci
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  504
 3. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  431
 4. Meet
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,562
 5. Slumerican
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  635
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  374
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  384
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  346
 9. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  514
 10. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  404
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  329
 12. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  503
 13. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  398
 14. @science
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  435
 15. jetliri1112
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  391
 16. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  313
 17. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  283
 18. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  326
 19. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  584
 20. Ad ifixit
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  578

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...