1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  482
  Postimet:
  2,843
  Tema e fundit: Ndihme iCloud ne iphone BaBLoKu, 28 Shkurt 2021
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  323
  Postimet:
  1,745
  Tema e fundit: a din naj app per foto Alkeo, 17 Shkurt 2021
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  15
  Postimet:
  78
  Tema e fundit: Windows 11downlod Zeshkani200, 18 Qershor 2021 në ora 14:50
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  312
 2. Ad ifixit
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  757
 3. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  542
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  436
 5. DardanDaci
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  599
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  252
 7. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,897
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  356
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  380
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  375
 11. jetliri1112
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  396
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  554
 13. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  392
 14. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  684
 15. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  516
 16. Meet
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,657
 17. Slumerican
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  743
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  515
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  450
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  416

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...