1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. isarama
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,061
 2. Ergongashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  486
 3. isarama
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  773
 4. isarama
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  571
 5. Golden Star
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  560
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  924
 7. isarama
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  609
 8. IllyrianS
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  704
 9. 4n0n!m
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  601
 10. besarti123
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,130
 11. getrich
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  737
 12. ervislako
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  374
 13. edy007
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  534
 14. uniku
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  421
 15. GetoarG
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  441
 16. GunSpeR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,120
 17. Zyklon
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  690
 18. IMPACT
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  648
 19. edy007
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  583
 20. dardan1899
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  456

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...