1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  219
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  297
 3. Lavdim007
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  534
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  327
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  252
 6. Grenzoo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  548
 7. DardanDaci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  367
 8. jetliri1112
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,630
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  299
 10. Rinoriem
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  244
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  242
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  354
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  184
 14. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,443
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  267
 16. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  452
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  314
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  304
 19. jetliri1112
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  314
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  492

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...