1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  482
  Postimet:
  2,843
  Tema e fundit: Ndihme iCloud ne iphone BaBLoKu, 28 Shkurt 2021
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  323
  Postimet:
  1,745
  Tema e fundit: a din naj app per foto Alkeo, 17 Shkurt 2021
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  15
  Postimet:
  78
  Tema e fundit: Windows 11downlod Zeshkani200, 18 Qershor 2021 në ora 14:50
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  551
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  355
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,139
 4. Grenzoo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  751
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  314
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  357
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  359
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,114
 9. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,098
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  312
 11. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  396
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  308
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  445
 14. Lavdim007
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,047
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  423
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  353
 17. DardanDaci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  487
 18. jetliri1112
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,634
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  418
 20. Rinoriem
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  324

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...