1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Slumerican
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  635
 2. M.L
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  448
 3. igliramaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  452
 4. mandgjini
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,114
 5. Rrezart123
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,226
 6. CIA
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,231
 7. Bb.
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,582
 8. Nozzge
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,423
 9. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,920
 10. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,098
 11. Vlorë- Alb
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  407
 12. GunSpeR
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  838
 13. KristoP
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  701
 14. siimon
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  3,714
 15. GunSpeR
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  835
 16. atlantis
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,133
 17. GjeNcHe.-.D
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  432
 18. dr_iton
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  661
 19. MarioH
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  350
 20. GunSpeR
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  810

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...