1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. DANIEL_
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  434
 2. Ghent
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  863
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  923
 4. besarti123
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,127
 5. isarama
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  772
 6. Astritii
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  410
 7. Zyklon
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  690
 8. IllyrianS
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  704
 9. Noga
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  6,214
 10. iboanonymous
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  837
 11. Golden Star
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  557
 12. edy007
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  533
 13. Ergongashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  484
 14. bicca
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,284
 15. sp0X.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  342
 16. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  438
 17. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,678
 18. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  368
 19. uniku
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  421
 20. Black Windows
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  311

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...