1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. besarti123
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,127
 2. isarama
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  3,113
 3. RINOR LAHI
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,039
 4. isarama
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,059
 5. drini-17#
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  913
 6. IMPACT
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  647
 7. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  847
 8. Noga
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  6,214
 9. Avioni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,264
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  923
 11. isarama
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  609
 12. GunSpeR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,118
 13. 00000000
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  799
 14. isarama
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  772
 15. Ghent
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  863
 16. bicca
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,284
 17. iboanonymous
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  837
 18. getrich
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  736
 19. AlbertKadriu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  613
 20. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  710

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...