1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  295
 2. Meet
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,545
 3. @science
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  424
 4. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  357
 5. igliramaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  614
 6. An95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  404
 7. magica blue
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  451
 8. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,625
 9. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,663
 10. isarama
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  3,076
 11. kristy12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  820
 12. Sickk.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,143
 13. Avioni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,226
 14. Astritii
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  401
 15. Ardit Jashari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  506
 16. 00000000
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  783
 17. Donhood
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  474
 18. iboanonymous
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  824
 19. Slumerican
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  509
 20. lipi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  529

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...