1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  482
  Postimet:
  2,843
  Tema e fundit: Ndihme iCloud ne iphone BaBLoKu, 28 Shkurt 2021
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  323
  Postimet:
  1,745
  Tema e fundit: a din naj app per foto Alkeo, 17 Shkurt 2021
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  15
  Postimet:
  78
  Tema e fundit: Windows 11downlod Zeshkani200, 18 Qershor 2021 në ora 14:50
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Gëzim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  22,175
 2. goodlife
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,819
 3. Noga
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  6,685
 4. besarty
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  6,137
 5. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  5,976
 6. Thb
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  5,600
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,564
 8. alajdin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,495
 9. Muslimboy
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  4,482
 10. Sickk.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,254
 11. Blerim R.
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  4,193
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,083
 13. Artiol
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,041
 14. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,022
 15. siimon
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  3,947
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,818
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,717
 18. Meet
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,657
 19. jetliri1112
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,634
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,556

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...