1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  482
  Postimet:
  2,843
  Tema e fundit: Ndihme iCloud ne iphone BaBLoKu, 28 Shkurt 2021
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  323
  Postimet:
  1,745
  Tema e fundit: a din naj app per foto Alkeo, 17 Shkurt 2021
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  15
  Postimet:
  78
  Tema e fundit: Windows 11downlod Zeshkani200, 18 Qershor 2021 në ora 14:50
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  392
 2. ms-dos
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,421
 3. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  898
 4. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  614
 5. 0rd1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  575
 6. ms-dos
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  381
 7. Endrit-17
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  348
 8. sp0X.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  438
 9. snoox
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,072
 10. jetmirii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  427
 11. goodlife
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  638
 12. dr_mili
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  498
 13. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  426
 14. dr_mili
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  538
 15. zikzak
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  400
 16. zikzak
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  429
 17. zikzak
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  413
 18. becki89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,031
 19. KingOfChilln
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  490
 20. edy007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  427

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...