1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  482
  Postimet:
  2,843
  Tema e fundit: Ndihme iCloud ne iphone BaBLoKu, 28 Shkurt 2021
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  323
  Postimet:
  1,745
  Tema e fundit: a din naj app per foto Alkeo, 17 Shkurt 2021
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  15
  Postimet:
  78
  Tema e fundit: Windows 11downlod Zeshkani200, 18 Qershor 2021 në ora 14:50
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  4,193
 2. siimon
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  3,947
 3. Thb
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  5,600
 4. blleekkzz
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,702
 5. besarti123
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,268
 6. isarama
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  3,496
 7. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,133
 8. bahrudin
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,669
 9. Lavdim007
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,047
 10. Rrezart123
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,387
 11. Bb.
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,698
 12. GunSpeR
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,138
 13. Black Windows
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,436
 14. Astritt1
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,727
 15. Lirakk
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,165
 16. julian_m
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  975
 17. genit
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,139
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,556
 19. Bushido King
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,590
 20. RINOR LAHI
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,152

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...