1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Tool
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  737
 2. qmp
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  846
 3. zubO.k
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,026
 4. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  489
 5. Thb
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  5,264
 6. nokix
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  417
 7. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  334
 8. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  334
 9. Juerald
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  472
 10. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  326
 11. Juerald
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  428
 12. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  570
 13. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  437
 14. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  378
 15. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  414
 16. olti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  546
 17. IceWell
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  657
 18. mR.Bimi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  493
 19. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  372
 20. buli.tet
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  363

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...