1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  482
  Postimet:
  2,843
  Tema e fundit: Ndihme iCloud ne iphone BaBLoKu, 28 Shkurt 2021
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  323
  Postimet:
  1,745
  Tema e fundit: a din naj app per foto Alkeo, 17 Shkurt 2021
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  14
  Postimet:
  75
  Tema e fundit: Akoma perdorni Windows? KMN, 14 Janar 2021
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  508
 2. MERGIM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  790
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  350
 4. ThrdC
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  207
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,531
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,333
 7. Robert123456
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  354
 8. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,019
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  307
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,930
 11. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  543
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  312
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  356
 14. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  497
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  576
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  279
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  313
 18. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  295
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,635
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,662

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...