1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  482
  Postimet:
  2,843
  Tema e fundit: Ndihme iCloud ne iphone BaBLoKu, 28 Shkurt 2021
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  323
  Postimet:
  1,745
  Tema e fundit: a din naj app per foto Alkeo, 17 Shkurt 2021
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  15
  Postimet:
  78
  Tema e fundit: Windows 11downlod Zeshkani200, 18 Qershor 2021 në ora 14:50
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. qmp
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  923
 2. Tool
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  815
 3. nokix
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  485
 4. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  398
 5. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  398
 6. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  393
 7. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  642
 8. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  506
 9. olti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  619
 10. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  547
 11. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  469
 12. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  428
 13. Juerald
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  535
 14. buli.tet
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  427
 15. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  429
 16. IceWell
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  709
 17. mR.Bimi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  582
 18. drilonloni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  395
 19. kolesjan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  407
 20. el.vis
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  373

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...