1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  133
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  227
 3. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  326
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  421
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  176
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  184
 7. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  189
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  904
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  903
 10. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  327
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  246
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,136
 13. Grenzoo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  547
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  204
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  251
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  237
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,143
 18. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,143
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  220
 20. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  282

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...