1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  488
  Postimet:
  2,870
  Tema e fundit: Iphone 7 ios 15 Poshnjari, 13 Korrik 2022
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  327
  Postimet:
  1,756
  Tema e fundit: IPTV PLAYER Android box tv fatjonrragami, 18 Gusht 2023
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  19
  Postimet:
  105
  Tema e fundit: Windows 10 downlod fatjonrragami, 12 Nëntor 2023
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. besarti123
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,254
 2. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,786
 3. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,056
 4. Armi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,380
 5. Beratasi1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,842
 6. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,176
 7. MERGIM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,985
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,611
 9. ThrdC
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,416
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,721
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,541
 12. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  6,682
 13. Robert123456
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,611
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,519
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,209
 16. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  8,866
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,420
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,557
 19. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,723
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,791

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...