1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  470
 2. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  526
 3. dns
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  723
 4. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  507
 5. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  482
 6. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  463
 7. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  564
 8. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  452
 9. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  464
 10. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  411
 11. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  526
 12. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  498
 13. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  430
 14. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  466
 15. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  592
 16. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  433
 17. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  400
 18. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  462
 19. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  501
 20. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  481

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...