1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Codeks
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  637
 2. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  618
 3. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  507
 4. qirka
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  771
 5. bessy1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  599
 6. fati95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  623
 7. OnExpert
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  667
 8. Elion1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  625
 9. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  627
 10. bahrudin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  474
 11. Fitahh
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,453
 12. Maestro GL
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  883
 13. alajdin
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  781
 14. Slumerican
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  540
 15. PirateKS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,246
 16. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  611
 17. dns
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  710
 18. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  540
 19. Fatioon
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  862
 20. Erooniti
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  3,746

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...