1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. aksham
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  761
 2. Statovci
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  960
 3. wreskal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  517
 4. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  706
 5. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  915
 6. Omerr
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  785
 7. ski11z
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  18,381
 8. Omerr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  685
 9. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  655
 10. piTTy
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  805
 11. becos
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  563
 12. OmErr23
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  742
 13. kleo2015
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,327
 14. shqiptaria
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  510
 15. Sirio
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,145
 16. RedmaN1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  758
 17. newsme.info
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  606
 18. Omerr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  568
 19. _gaQkA___-
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,235
 20. iliri25
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  669

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...