1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  585
 2. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  599
 3. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  571
 4. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  584
 5. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  524
 6. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  533
 7. Artin J.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  592
 8. Bahtir
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  590
 9. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  523
 10. Tomi.M
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  553
 11. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  498
 12. Tomi.M
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  699
 13. atlantis
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  573
 14. atlantis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  824
 15. atlantis
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,257
 16. atlantis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  816
 17. Omerr
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  701
 18. atlantis
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  737
 19. Kuq_EZi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,577
 20. dns
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  780

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...