1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. bicca
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,282
 2. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,359
 3. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,401
 4. -president
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,441
 5. isarama
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,085
 6. berl01
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,012
 7. CoNii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,357
 8. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  632
 9. Lindi29
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  738
 10. bujar-arian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  793
 11. dns
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  910
 12. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  693
 13. Hekuran
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  804
 14. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  663
 15. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  738
 16. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  851
 17. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  717
 18. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  717
 19. abracadabra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  564
 20. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  630

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...