1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. GhOsT-BoY
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  770
 2. oxkos Webmaster
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,076
 3. kelvin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  629
 4. kelvin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  508
 5. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,359
 6. Statovci
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  960
 7. Omerr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  568
 8. alajdin
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  778
 9. PirateKS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,246
 10. Nozzge
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  538
 11. Faridin.F
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  637
 12. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  491
 13. alajdin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  539
 14. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  479

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...