1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Hajdin007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  353
 2. LuMizZ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  255
 3. kelvin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  742
 4. kelvin
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,152
 5. immortal.boy
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  8,277
 6. kelvin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  599
 7. bicca
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,282
 8. isarama
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,085
 9. CoNii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,357
 10. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  693
 11. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  738
 12. Omerr
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  701
 13. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  915
 14. Omerr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  685
 15. piTTy
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  803
 16. OmErr23
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  742
 17. Codeks
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  637
 18. qirka
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  771
 19. bessy1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  599
 20. Elion1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  625

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...