1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  225,575
 2. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  104,794
 3. ski11z
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  18,351
 4. immortal.boy
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  8,277
 5. -president
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,434
 6. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,400
 7. Kuq_EZi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,570
 8. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,359
 9. Erooniti
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  3,740
 10. kleo2015
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,322
 11. f0rk1z[1G]
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,928
 12. Tony_net
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,619
 13. Fitahh
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,452
 14. Juerald
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  1,763
 15. lumz
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,644
 16. kosovanr1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,603
 17. Liridoni
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,580
 18. Zyklon
  Përgjigjet:
  54
  Shikimet:
  1,578
 19. TomiAlb
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,489
 20. Banana696969
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,487
 21. dns
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,441
 22. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,407

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...