1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  104,855
 2. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  225,673
 3. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  476
 4. gfxD
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  481
 5. Dj.Freak
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  405
 6. arditt
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  417
 7. Liridoni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  517
 8. granitnimanaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  364
 9. ingjeksion
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  388
 10. DhG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  604
 11. pLak.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  373
 12. Liridoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  568
 13. Manno
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  832
 14. Li1d
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  577
 15. DoscodE
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  333
 16. Blerim R.
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  540
 17. Gynii
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  601
 18. dali
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  622
 19. dali
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  592
 20. tigeri1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  472
 21. NewBorn
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  357
 22. gentrittahirii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  486

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...