1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  109,093
 2. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  231,337
 3. Zyklon
  Përgjigjet:
  54
  Shikimet:
  2,014
 4. Erooniti
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  4,259
 5. Juerald
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  2,147
 6. dns
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,782
 7. Liridoni
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,974
 8. -president
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,975
 9. kosovanr1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,954
 10. Juerald
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,524
 11. Leonard
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,227
 12. LiburnR
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,424
 13. En1S
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  955
 14. buli.tet
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  828
 15. pLak.
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  902
 16. Blerim R.
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  747
 17. apocalypse
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,047
 18. system
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  788
 19. system
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  758
 20. Fitahh
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,817
 21. edoni15
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  707
 22. bessy1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  583

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...