1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  225,673
 2. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  104,855
 3. Chernobyl7
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  73
 4. Hajdin007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  359
 5. getrich
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  297
 6. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  224
 7. DardanDaci
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  431
 8. LuMizZ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  255
 9. Banana696969
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,488
 10. Qimthi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  991
 11. TomiAlb
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,489
 12. udqcompany
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  541
 13. oxkos Webmaster
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,085
 14. GhOsT-BoY
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  773
 15. kelvin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  630
 16. kelvin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  509
 17. tonkeri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  597
 18. Nic00B
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  695
 19. kelvin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  744
 20. kelvin
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,153
 21. kelvin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  602
 22. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,359

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...