1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  225,660
 2. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  104,850
 3. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  818
 4. shfarrosesi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  425
 5. EnerGY.fire
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  399
 6. ditiendrit
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  605
 7. VaggabonD.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  365
 8. VaggabonD.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  366
 9. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  350
 10. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  480
 11. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  367
 12. dikario
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  386
 13. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  524
 14. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  319
 15. shfarrosesi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  293
 16. kopil.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  407
 17. Gzzim
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  670
 18. !SnooPy!
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  719
 19. Liridoni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  517
 20. dns
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  442
 21. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  383
 22. Trospulse
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  522

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...