1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Të Ndryshme

Kategori për gamerat shqiptar të lojërave të ndryshme, që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj lojërave.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  117,055
 2. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  242,481
 3. Flori.007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,134
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  616
 5. Samadhi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  654
 6. meteori
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  3,972
 7. type_aleks
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,987
 8. DardanDaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,907
 9. Chernobyl7
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,162
 10. Hajdin007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,066
 11. getrich
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,078
 12. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  934
 13. LuMizZ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,094
 14. Banana696969
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,243
 15. Qimthi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,664
 16. TomiAlb
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,353
 17. GhOsT-BoY
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,623
 18. udqcompany
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,147
 19. oxkos Webmaster
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,197
 20. kelvin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,401
 21. kelvin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,150
 22. tonkeri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,245

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...