1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sistemet Operative

Këtu mund të bëni diskutime të problemeve të ndryshme, instalimeve, konfigurimeve ose të administrimit të sistemeve operative.

 1. Microsoft Windows

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).
  Temat:
  518
  Postimet:
  4,126
  Tema e fundit: Windows 11 ﴾.﴿, 26 Maj 2023
 2. GNU/Linux

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).
  Temat:
  176
  Postimet:
  824
  Tema e fundit: Problem me GPU(AMD) ne ubuntu Artiptv, 23 Prill 2021
 3. Tjera

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).
  Temat:
  44
  Postimet:
  317
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. FIFA2014
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  750
 2. Nozzge
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,228
 3. shqiprimh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  847
 4. Nozzge
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,599
 5. @rbi0n
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,613
 6. Nozzge
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  781
 7. Nozzge
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  909

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...