1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sistemet Operative

Këtu mund të bëni diskutime të problemeve të ndryshme, instalimeve, konfigurimeve ose të administrimit të sistemeve operative.

 1. Microsoft Windows

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).
  Temat:
  518
  Postimet:
  4,126
  Tema e fundit: Windows 11 ﴾.﴿, 26 Maj 2023
 2. GNU/Linux

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).
  Temat:
  176
  Postimet:
  824
  Tema e fundit: Problem me GPU(AMD) ne ubuntu Artiptv, 23 Prill 2021
 3. Tjera

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).
  Temat:
  44
  Postimet:
  317
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. windowsi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  813
 2. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,785
 3. enis123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  838
 4. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,102
 5. uniku
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,212
 6. SkillS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  956
 7. Klajd
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,202
 8. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,441
 9. Vinni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  931
 10. xhersi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  965
 11. mersadL
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,035
 12. Redjola
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  912
 13. Ermal1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  922
 14. Ermal1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,221
 15. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  890
 16. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  933
 17. darkwolf
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,215
 18. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  786
 19. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  901
 20. lavdim2014
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,181

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...