1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sistemet Operative

Këtu mund të bëni diskutime të problemeve të ndryshme, instalimeve, konfigurimeve ose të administrimit të sistemeve operative.

 1. Microsoft Windows

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).
  Temat:
  518
  Postimet:
  4,126
  Tema e fundit: Windows 11 ﴾.﴿, 26 Maj 2023
 2. GNU/Linux

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).
  Temat:
  176
  Postimet:
  824
  Tema e fundit: Problem me GPU(AMD) ne ubuntu Artiptv, 23 Prill 2021
 3. Tjera

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).
  Temat:
  44
  Postimet:
  317
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. miloti888
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,619
 2. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,308
 3. emigrant
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,058
 4. berl01
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,028
 5. berl01
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,044
 6. drcoder
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  9,933
 7. gzimrushiti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  901
 8. shqipbook
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  975
 9. windowsi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,286
 10. ardiuka
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,351
 11. Fati35
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,023
 12. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,340
 13. tRt
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  952
 14. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,213
 15. adnan73
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,675
 16. Atlanti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,778
 17. siimon
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,158
 18. Nozzge
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  944
 19. windowsi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,254
 20. windowsi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  791

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...