1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sistemet Operative

Këtu mund të bëni diskutime të problemeve të ndryshme, instalimeve, konfigurimeve ose të administrimit të sistemeve operative.

 1. Microsoft Windows

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).
  Temat:
  515
  Postimet:
  4,100
  Tema e fundit: Windows 11 ﴾.﴿, 23 Maj 2022 në ora 14:23
 2. GNU/Linux

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).
  Temat:
  176
  Postimet:
  824
  Tema e fundit: Problem me GPU(AMD) ne ubuntu Artiptv, 23 Prill 2021
 3. Tjera

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).
  Temat:
  44
  Postimet:
  317
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. koloslena
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,414
 2. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,537
 3. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,125
 4. pal
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,454
 5. Poshnjari
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  3,112
 6. Doni_a
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  887
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  8,345
 8. Leox2
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,558
 9. Slumerican
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,127
 10. Slumerican
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  5,629
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,214
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,593
 13. igliramaj
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,436
 14. Le00
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,272
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,392
 16. igliramaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,730
 17. Slumerican
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,334
 18. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,398
 19. Milot9898M
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,625
 20. igliramaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,836

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...