1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sistemet Operative

Këtu mund të bëni diskutime të problemeve të ndryshme, instalimeve, konfigurimeve ose të administrimit të sistemeve operative.

 1. Microsoft Windows

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).
  Temat:
  505
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Windows 10 RTM (Final Edition) ﴾.﴿, 17 Korrik 2019 në ora 17:52
 2. GNU/Linux

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).
  Temat:
  173
  Postimet:
  816
  Tema e fundit: MBOJTJE NGA SULMET Ardian Ardian, 20 Mars 2019
 3. Tjera

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).
  Temat:
  44
  Postimet:
  315
  Tema e fundit: Vpn ndryshimi ve dodhjen per ne austri BurimBushi, 9 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. igliramaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  860
 2. Slumerican
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  245
 3. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  261
 4. Milot9898M
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  359
 5. igliramaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  444
 6. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  291
 7. Le00
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  310
 8. igliramaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  269
 9. pal
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  405
 10. igliramaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  374
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  289
 12. Ardiii1998
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,049
 13. igliramaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  575
 14. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  784
 15. urankajtazi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  4,443
 16. igliramaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,701
 17. igliramaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,365
 18. Gzo001
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,267
 19. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,433
 20. urankajtazi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,048

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...