1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. shteti
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,444
 2. Juliana
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,933
 3. Poshnjari
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,548
 4. Lodvald
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  978
 5. TrimX
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,032
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,314
 7. muli1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,219
 8. p3n7357
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  877
 9. Taboo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,151
 10. Poshnjari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  772
 11. florian kadriu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  768
 12. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  672
 13. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,002
 14. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  876
 15. larilari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  712
 16. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  559
 17. KMN
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,227
 18. Andi ss
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  650
 19. uniku
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,167
 20. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  450

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...