1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,349
 2. fati95
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,045
 3. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,093
 4. darkwolf
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,072
 5. dr_iton
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,027
 6. ArianIdrizaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  978
 7. dreni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,606
 8. Vinni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  885
 9. denada
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  18,215
 10. darkwolf
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,582
 11. dr_iton
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,400
 12. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  991
 13. Bahtir
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  586
 14. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,073
 15. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,493
 16. berl01
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  706
 17. dinter
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  880
 18. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,232
 19. o_O
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,013
 20. Itsolar
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,411

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...