1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. b1a3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  827
 2. Leart369
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,313
 3. bi0
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,035
 4. windowsi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  851
 5. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  749
 6. Inpu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,174
 7. Roshi Jam
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  673
 8. erion rrustemi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  820
 9. Alkeo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  705
 10. eduart elezaj
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  921
 11. NANO
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  8,588
 12. omega_web
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  8,957
 13. florianx00
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,140
 14. Selim Korbi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  642
 15. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  621
 16. Erooniti
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,879
 17. p3n7357
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,813
 18. mendurberisha
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,121
 19. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  5,577
 20. Lodvald
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,407

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...