1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. windowsi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  835
 2. bi0
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,014
 3. Leart369
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,291
 4. b1a3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  796
 5. studentIT
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,035
 6. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  760
 7. cezmiaferes
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  924
 8. Elbunit
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,498
 9. Dr0mas
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,695
 10. Pjeter
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,100
 11. dionbalaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  761
 12. Fatmir Jashari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  782
 13. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  800
 14. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,573
 15. Fatmir Jashari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  788
 16. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  793
 17. beratiii__
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  841
 18. BDernjani
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,042
 19. nardi1998
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  743
 20. PllanaM
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,017

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...