1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. darkwolf
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,094
 2. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,108
 3. fati95
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,061
 4. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,364
 5. PllanaM
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,037
 6. nardi1998
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  757
 7. BDernjani
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,060
 8. beratiii__
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  865
 9. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  821
 10. Fatmir Jashari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  804
 11. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,590
 12. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  820
 13. Fatmir Jashari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  811
 14. dionbalaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  777
 15. Pjeter
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,118
 16. Dr0mas
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,745
 17. Elbunit
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,517
 18. cezmiaferes
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  947
 19. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  780
 20. studentIT
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,053

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...