1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Lodvald
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  957
 2. Poshnjari
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,528
 3. Juliana
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,918
 4. shteti
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,406
 5. Lodvald
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,384
 6. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  5,540
 7. mendurberisha
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,068
 8. p3n7357
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,767
 9. Erooniti
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,861
 10. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  601
 11. Selim Korbi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  627
 12. florianx00
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,124
 13. omega_web
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  8,932
 14. NANO
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  8,566
 15. eduart elezaj
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  903
 16. Alkeo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  689
 17. erion rrustemi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  804
 18. Roshi Jam
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  661
 19. Inpu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,157
 20. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  738

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...