1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Robert123456
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,936
 2. Andi ss
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,492
 3. selim canar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,096
 4. Poshnjari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,090
 5. mendurberisha
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,468
 6. Erooniti
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,174
 7. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  877
 8. Roshi Jam
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  893
 9. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  989
 10. bi0
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,295
 11. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,013
 12. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,850
 13. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,756

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...