1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  501
 2. uniku
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,733
 3. p3n7357
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,133
 4. TrimX
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,289
 5. Poshnjari
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,754
 6. Juliana
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,136
 7. shteti
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,906
 8. Lodvald
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,653
 9. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  5,840
 10. p3n7357
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,145
 11. NANO
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  8,814
 12. Leart369
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,513
 13. studentIT
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,321
 14. cezmiaferes
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,166
 15. Elbunit
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,727
 16. Dr0mas
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,236
 17. fati95
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,297
 18. dinter
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,111
 19. semi571
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,203
 20. semi571
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  952

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...