1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. denada
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  18,153
 2. omega_web
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  8,932
 3. NANO
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  8,566
 4. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  5,540
 5. florianx00
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,124
 6. uniku
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,108
 7. mendurberisha
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,068
 8. Juliana
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,918
 9. Poshnjari
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,528
 10. dr_iton
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,392
 11. shteti
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,406
 12. DarKr0x
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,289
 13. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,068
 14. o_O
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,009
 15. Erooniti
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,861
 16. p3n7357
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,767
 17. Dr0mas
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,695
 18. selim canar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,618
 19. dreni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,604
 20. darkwolf
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,579

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...