1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. dr_iton
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,407
 2. dr_iton
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,868
 3. fati95
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,346
 4. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,314
 5. NANO
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  842
 6. cezmiaferes
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,209
 7. dinter
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,183
 8. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,313
 9. PllanaM
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,257
 10. darkwolf
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,845
 11. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,086
 12. Poshnjari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,090
 13. ArianIdrizaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,210
 14. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,756
 15. Andi ss
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,492
 16. studentIT
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,370
 17. Alkeo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  943
 18. Leart369
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,557
 19. Dr0mas
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,338
 20. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,336

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...