1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. uniku
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,733
 2. shteti
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,906
 3. Robert123456
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,773
 4. Dr0mas
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,236
 5. NANO
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  8,814
 6. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,297
 7. DarKr0x
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,587
 8. darkwolf
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,804
 9. KMN
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,598
 10. Erooniti
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,126
 11. florentinceo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,093
 12. Taboo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,459
 13. muli1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,537
 14. dr_iton
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,808
 15. semi571
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  952
 16. NANO
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  784
 17. BDernjani
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,243
 18. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,246
 19. darkwolf
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,336
 20. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,715

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...