1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. dr_iton
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  826
 2. florentinceo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,093
 3. Robert123456
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,773
 4. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  501
 5. NANO
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  784
 6. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,026
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,362
 8. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  697
 9. Andi ss
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,426
 10. selim canar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,045
 11. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  804
 12. larilari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,037
 13. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,246
 14. KMN
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,598
 15. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,261
 16. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  906
 17. florian kadriu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,022
 18. Poshnjari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,038
 19. p3n7357
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,133
 20. Lodvald
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,653

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...